SEO optimizācija

SEO optimizācija

SEO, jeb mājas lapas optimizācija meklētājsistēmām, ir efektīvs veids, kā piesaistīt jūsu mājas lapai tās mērķauditoriju.

SEO (search engine optimization) ir darbību kopums, ko veic mūsu uzņēmums sadarbībā ar klientu, lai cilvēki, meklējot kādu produktu vai pakalpojumu, atrastu tieši jūsu mājas lapu, kas to piedāvā. Ar SEO palīdzību mēs panākam, ka meklējot jūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu, jūsu lapa meklētājsistēmu (Google, Yandex u.c.) meklēšanas rezultātos  tiek parādīta iespējami augstākā pozīcijā.

Atšķirībā no tradicionālajām reklāmas kampaņām internetā, kvalitatīvi veiktu SEO darbību rezultāts ir ilglaicīgs un atdeve no SEO atmaksājas vairākkārtīgi, neskatoties uz to, ka efekts nav redzams uzreiz. Ja efekts no tradicionālās vai maksas atslēgas vārdu reklāmas kampaņas ir tikai kampaņas laikā, tad efekts pēc veiktajām SEO darbībām tiek nodrošināts mēnešiem ilgi.

Tie apmeklētāji, kuri apzināti meklējuši konkrētu produktu vai pakalpojumu meklētājā un nokļuvuši jūsu mājaslapā, kļūs par jūsu klientiem daudz biežāk, nekā tie, kuri garām skrienot ziņkārības pēc noklikšķinājuši uz mirgojoša reklāmas banera ar skaistu attēlu.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu.